PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Bydlete levně a pohodlně v samém centru Prahy

ubytovna praha

Každý z nás se do takovéto situace již někdy dostal nebo se postupem času dostane. Jedná se o začátek nového života, o hledání nového bydlení. Ne všichni však mají dostatek finančních prostředků, aby si hned pořídili luxusní byt či útulný rodinný domek. Proto jistě každému přijde vhod levné ubytování v centru Prahy, kde se lze i v pozdních nočních hodinách dobře najíst či nakoupit.

Jedním takovým je například klidný a tichý pension a ubytovna Rokytka. Zde, na Praze 8, poskytuje v apartmánovém domě jak dlouhodobé, tak krátkodobé ubytování. A to pro jednotlivce i firmy. 2-4 lůžkové pokoje apartmánového typu jsou vždy pohodlně vybavené. Samozřejmostí je zde sociální zařízení s úklidovými prostředky, společná kuchyňka s nádobím, mikrovlnnou troubou, dvouvařičem, ledničkou i pračkou. Povlečení a lůžkoviny jsou pokaždé nádherně čisté a voňavě a navíc jsou k dostání společně s mycími prostředky bez poplatku. V blízkém okolí lze navštívit restauraci či pizzerii, ale dá se zde i pohodlně nakoupit v nedalekých obchodech s potravinami či v supermarketu. Kulturní vyžití zde zajišťuje Divadlo pod Palmovkou, nákupní zóna Palmovka či bobová dráha. Rodinám s dětmi určitě doporučujeme navštívit zoologickou a botanickou zahradu. To vše je zde k dostání za úžasných 130,-Kč za osobu na noc.

Nespornou výhodou kvalitních ubytoven jako je pension a ubytovna Rokytka, je fakt, že lze platit i zálohově. To jistě potěší všechny, kteří začínají, nebo ty, co mají nižší příjem. Na webových stránkách apartmanpraha.cz naleznete mnoho dalších zajímavých odkazů kupříkladu na ubytování na horách či na ubytování v jižních Čechách. To je jistě vždy hodí.
Nyní již neváhejte a navštivte stránky apartmanpraha.cz, kde se dozvíte další zajímavé a užitečné informace.

http://apartmanpraha.cz

Back to top