PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Proč je WorldVentures úspěšný podnik?

Co je to WorldVentures?

WorldVentures ™ je lifestylová společnost obchodující produkty v cestovním ruchu. Díky kombinaci síly internetu a časem ověřené síly word-of-mouth marketingu je WorldVentures lídrem v oblasti volnočasového cestovního ruchu. WorldVentures Marketing LLC je společností v soukromém vlastnictví sídlící ve městě Plano, Texas. Své obchodní zástupce a členy má v 50 státech USA a je prostřednictvím spřízněných společností etablována i v dalších zemích, jako například v Kanadě (WorldVentures Canada Inc.) a Hong Kongu (WorldVentures Marketing (Hong Kong) Limited). Kontaktní údaje na všechny společnosti lze najít v přehledu kompenzačního plánu.

Inspirace pro WorldVentures přišla směrem od jejího zakladatele Wayna Nugenta, který měl vizi společnosti dělat něco opravdu inovativního spojením síly internetu s přímým prodejem.

Wayne dal dohromady tým zkušených a zapálených profesionálů a 10. prosince 2005 byla ve Spojených státech amerických založena společnost WorldVentures.

Společnost se v roce 2017 dostala v magazínu Inc. do žebříčku 5000 nejrychleji rostoucích společností, a to hned 4-krát za sebou. Ačkoliv letošní hodnocení nemůže být až do srpna potvrzeno, WorldVentures se razantně posunulo z čísla 2333 v roce 2014 na příčku 799. v roce 2018 a doufá, že rostoucí trend bude i nadále pokračovat.

Zakladatel společnosti WorldVentures a hlavní vizionář Wayne Nugent jde za svým cílem dosáhnout posledního milníku jeho společnosti. “Je nám ctí být opět jmenováni v seznamu nejrychleji rostoucích společností. Pokračujeme v rozšiřování povědomí a jako rostoucí společnost sbíráme ocenění i jako vedoucí subjekt v oboru přímého prodeje. Náš pokračující růst v tomto seznamu poukazuje na naše zapálení pro budování společnosti, která přetrvá. Je to pro náš firemní tým i nezávislé obchodní zástupce pilně pracující po celém světě obrovský úspěch.”, řekl Wayne Nugent.

O zařazení do prestižního žebříčku rozhoduje tříletý finanční růst, stejně jako další kritérium vyžadující, aby byla společnost v soukromém vlastnictví vydělávajícím nejméně 100,000 amerických dolarů v roce 2013 a nejméně 2,000,000 amerických dolarů v roce 2016. To je něco, co společnost snadno splňuje.

Ještě před tímto uznáním byla společnost na své cestě za úspěchem. Kromě jmenování v žebříčku Inc. 5000 se společnost dostala rovněž do seznamu Direct Selling News DSN Global 100, kde pokračovala ve svém pokroku při skoku z 32. na 25. místo, nehledě na pokračující masivní expanzi do několika zemí světa. Společnost nedávno otevřela nejnovější kanceláře v nizozemském Amsterdamu.

WorldVentures Holding, LLC je soukromá mateřská holdingová společnost pro širokou rodinu společností nabízejících lifestylové značky jako DreamTrips, WorldVentures a WorldVentures Foundation se sídlem ve městě Plano, Texas. Její misí je vytvářet více zábavy, svobody a naplnění v lidských životech pomocí skvělých životních zkušeností, finanční příležitosti, osobního rozvoje a spolupráce. Produkty a služby společnosti nabízí širokou škálu inovativních řešení, která dávají sílu generacím a podporují potenciál a příslib naší celosvětové komunity.

O Inc. 5000

 

Vše začalo v roce 1982 jako Inc.500. Organizace hodnotí firmy podle růstu celkových příjmů v 3 po sobě jdoucích letech. Všech 5,000 honorovaných společností má na Inc.com vlastní profil. 500 nejlepších z nich je poté zveřejněno v zářijovém vydání Inc. magazine, což je jeden z nejznámějších časopisů pro podnikatele. Inc. hodnotí nejrychleji rostoucí společnosti podle průmyslu, regionu, příjmů, počtu zaměstnanců a rovněž propaguje společnosti vedené ženami či lidmi z minorit.

 

Back to top