PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Originální snubní prsten Polomio

polomio snubní prstenLuxusní šperky patří k těm nejkrásnějším a nejhodnotnějším darům, kterými svým nejbližším uděláte radost. Pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu a originální design, vznikl nový unikátní projekt Polomio Jewellery, který nabízí luxusní šperky té nejvyšší kvality od předního českého návrháře Davida Lomose. Co vše v nabídce společnosti Polomio Jewellery naleznete a jakým způsobem si jejich produkty můžete zakoupit?  

Luxusní snubní prsteny
Základním a nejdůležitějším produktem Polomio Jewellery jsou nádherné prsteny, jejichž nabídka je poměrně pestrá – vyberete si z více než dvaceti druhů luxusních prstenů, které jsou ideální jako snubní či zásnubní prsten nebo jako krásný doplněk. Prsteny od společnosti Polomio jsou vyrobeny z pravého 14karátového zlata. Vyberete si jak vhodnou velikost prstenu a jeho barvu, stejně tak máte možnost výběru i u velikosti kamenu. Po výběru konkrétních parametrů Vám prsten vyrobívyroben do deseti pracovních dnů.

Krásné zlaté náhrdelníky
Dalším druhem šperků, na které se Polomio Jewellery zaměřuje, jsou luxusní náhrdelníky. Mezi nimi vyniká např. briliantový náhrdelník Amsterdam ze 14 karátového zlata, u kterého si můžete zvolit jednu ze tří barev – bílou, žlutou nebo červenou. Radost jistě uděláte i elegantním náhrdelníkem Tokyo, který má tvar kulatého polštářku, jenž je pokryt brilianty. Třetí typ náhrdelníku – Havana, pak lze zakoupit i jako součást stejnojmenné soupravy, jež se skládá navíc z prstenu a náušnic.

Elegantní náušnice z drahých kovů
Obdobnou nabídku jako u náhrdelníků má Polomio Jewellery i u náušnic. I v tomto případě si můžete vybrat ze čtyř luxusních a originálních modelů, které jsou pojmenovány podle významných světových metropolí – Havana, Hanoi, Tokyo a Amsterdam. I zde platí, že šperky jsou zhotoveny ze 14karátového zlata a kromě barvy zlata si lze určit i velikost kamenu.

Kompletní soupravy luxusních šperků
Ještě výhodněji si vybrané šperky z kolekce Polomio Jewellery koupíte v případě, že si objednáte celou sadu. V nabídce jsou soupravy Havana a Tokyo. V obou případech sadu tvoří prsten, náhrdelník a náušnice. Díky koupi celé soupravy tak ušetříte 15%.

Nákup v e-shopu nebo v showroomu
Veškeré zboží z produkce společnosti Polomio Jewellery si objednáte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím internetových stránek. Ty najdete na adrese www.polomio.cz, kde máte možnost prohlédnout si jednotlivé modely, přečíst si o nich podrobné informace a v případě zájmu si vybrané produkty rovnou objednat.
Kromě e-shopu však máte také možnost navštívit nový showroom Polomio Jewellery, který se nachází v malé obci Roztoky u Prahy. Tuto provozovnu najdete na adrese Tyršovo náměstí 380. Její výhodou je i výborné dopravní spojení – ať už se na cestu vydáte autem, autobusem či vlakem.
Pokud si nevíte vědět rady, který šperk vybrat, využijte rady designéra Davida Lomose, který Vám ochotně poradí.

David LomosDavid Lomos – přední český designér a šperkař
Zakladatelem a designérem společnosti Polomio Jewellery je přední český šperkař a designér David Lomos. Ten má v této oblasti bohaté zkušenosti a pro vysokou poptávku po kvalitních a originálních špercích se rozhodl založit vlastní firmu, která se jejich výrobou zabývá. V jeho týmu jsou zkušení a profesionální zlatníci a zasazovači diamantů. Polomio Jewellery tak svým zákazníkům nabízí nejvyšší dostupnou kvalitu na českém trhu. David Lomos je také majitelem vlastního šperkařského ateliéru DALOO design a kromě návrhů šperků se zabývá i různými módními doplňky, plastikami, restaurováním sakrálních předmětů, trofejí a dalšími činnostmi.

Back to top