PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Bezvadný dárek na B? BeWooden produkt!

dolo handlavet trae butterfly med laser indgraveret mnster pa forsidenAť už jste si na firemní oslavě vylosovali písmeno B, na které budete následně shánět dárky nebo jen sháníte dárek pro vaše blízké, už toho můžete nechat. Čtením těchto řádků se totiž blížíte k odpovědi na otázku - co hezkého dát letos mamince pod stromeček, šéfovi za celoroční spolupráci, sestře pouze za to, že je vaší sestrou...všem blízkým darujte dárek na B - BeWooden produkt.

Šéfová je náročná, pořiďte jí BeWooden psaníčko

Jó vymýšlet dárky šéfům a šéfkám, to stojí hodně sil a energie. Je vaše šéfová také náročná a vy ji nechcete dárkem urazit? Zakupte jí psaníčko BeWooden - jednak proto, že je hodně společenská a tudíž i proto, že ho vynosí. Dřevěným materiálem přitom okouzlí všechny přítomné.

Bratr dárek neočekává...ale je vám jasné, že vy ho musíte sehnat?

Bratr je něco jako váš nejlepší kámoš, když s ním máte dobré vztahy. A proto dárek k narozeninám leckdy ani neočekává. Ale je vám jasné, že vy něco splašit musíte? Samozřejmě! Co mu pořídit BeWooden motýlka? V něm může okouzlit na nejbližší romantické večeři s jeho přítelkyní.

Přítelkyni se už zlato a stříbro omrzelo, co to zkusit se dřevem?

Zasypáváte vaši přítelkyni šperky ze zlata a stříbra, ale jí už se omrzely? Nebo má alergii a zapomněla vám to asi tak před 20 dárky ze zlata a stříbra říct? Nevadí! Zakupte jí šperk ze dřeva - BeWooden náramek jí bude slušet.

Tetička ze zahraničí k vám přijde oslavit vánoční svátky? Na dárek jděte rafinovaně

Přijela ne moc známá tetička ze zahraničí? Bylo by hloupé nemít pro ni dárek. Jenže co jí dát, když nevíte, jaké má zájmy? Jděte na to rafinovaně - zakupte jí dárkový poukaz do e-shopu BeWooden. Ten může uplatnit na cokoliv v nabídce, kdekoliv bude - nakoupit může přes internet.

Dědeček čeká opět ponožky? Překvapte ho peněženkou ze dřeva!

Že váš dědeček pod stromečkem nic jiného než ponožky nečeká? A co ho letos příjemně překvapit peněženkou BeWooden? S ní v sobě dědeček elegána nezapře.

Nejlepší kámoška si věčně stěžuje, že její outfit postrádá šmrnc? Pořiďte jí brož!

Vaše nejlepší kamarádka si stěžuje, že je její outfit nekompletní, nezajímavý, postrádá šmrnc? Tak využijte nejbližší příležitost k darování dárku a zakupte jí dřevěnou brož BeWooden.

https://www.bewooden.cz/

Kosmetický salon v centru Prahy 3

V našem kosmetickém salonu můžete využít celou řadu ošetření včetně kosmetické masáže, která zlepšuje prokrvení a pleti se tak zajistí lepší přísun živím a zároveň dochází k odplavení odpadních látek díky čemuž nebude pleť vypadat unaveně. Také docílíme odstranění zrohovatělých vrstev kůže, kožní buňky jsou tak lépe vyživovány a pokožka se stává vláčnější, pevnější, pružnější a zpomaluje se tvorba vrásek.

Velkou pozornost během ošetření věnujeme čištění aknosní a problematické pleti, které vždy začíná odstraněním povrchových nečistot a dále jsou aplikovány přípravky pro aktivaci čištění pleti dle jejího typu.

Další kapitolou je barvení řas. Toto ošetření je vhodné pro dámy se světlými řasami, nebo obočím, ale stejně dobře se dá využít při sjednocení barvy řas nebo obočí.
V obvyklých případech se k barvení řas používá černá, k barvení obočí světle  až tmavě hnědá. Používáme kvalitní přípravky firmy Thuja.

Zvláštní péči vyžaduje choulostivá pokožka očního okolí. Je zde výrazně tenčí pokožka než jinde na těle a díky struktuře je náchylná k rané tvorbě vrásce ( K jejímu stárnutí dochází již kolem 25 roku někdy i mnohem dříve. Speciální péčí docílíme zmenšení otoků, kruhů a váčků pod očima. Mikromasáž těmi správnými kosmetickými přípravky podporuje obnovu buněk a brání ztrátě vlhkosti a pružnosti pokožky.  
 
Regenerační a protivrásková péče v našem kosmetickém studiu je obsažena v celém spektru krémů a pleťových masek, které aplikujeme dle typu pleti. Je nutné mít na paměti, že obnova pleti probíhá každých cca 28 dní a tak včasná a hlavně pravidelná péče jak v salonu, tak následná domácí péče je základním kamenem pro dlouhotrvající mladistvý vzhled Vaší pleti i v pokročilém věku. Dopřejte si naši péči, Vaše pleť se Vám odmění. http://www.studiolga.cz

Úklidové služby v Brně

Uklízení není zrovna populární činnost, které by se lidé chtěli oddávat vícekrát týdně. Ona je totiž tahle práce namáhavější, než si ve skutečnosti uvědomujeme. Někteří lidé to také mohou vnímat jako takový sport, kterému se nelze vyhnout, a obvykle se tomuto „sportu“ věnujeme celý víkend, neboť v týdnu nemáme na nic takového čas. Ono to běžné poklízení ještě není nic tak hrozného, stačí setřít prach, podlahy a vysát. Horší je například úklid po nějakých stavebních pracích, což také každý z nás určitě zažil více než jedenkrát.

Dnes je ale už úplně jiná doba a na vše si už můžeme najmout firmy, které za nás odvedou jakoukoliv práci, právě i třeba neoblíbené uklízení. Je to obrovská výhoda pro lidi, kteří jsou velmi pracovně vytížení a mohou si dovolit platit za úklidové služby. Ani firmy, školy a veškeré jiné budovy by se už neobešli bez firem, jež jim provedou profesionální a důkladný úklid. Je to vlastně velmi pohodlný a jednoduchý způsob, jak si zajistit čistotu a pořádek ve všech požadovaných prostorech. Většinou se tyto práce rozdělují na tři typy, na práce, které jsou prováděny každý den, každý týden, nebo každý měsíc.

Záleží pak pouze na Vás, co je nejvýhodnější. V Brně se můžeme obrátit na firmu CLARUS PROFI, která poskytuje mnoho služeb, jako jsou úklidy brněnských, ale i mimobrněnských kanceláří a komerčních prostor, škol a spousty dalších. Pro společnosti je to skvělé řešen. Zajistit si spolehlivou firmu, která odvede práci za ně a ještě k tomu kvalitně a naprosto ekologicky.

CLARUS PROFI, spol. s r.o.
Šumavská 524/31
602 00 Brno
www.clarus.cz

Zásnubní a snubní prsteny se již nenosí?

Žijeme v době, kdy upadá potřeba vzít se, mít děti a tvořit rodinu až do konce života. Dnes už neznamená, že se každý pár vezme, protože každý si rád nechává jistotu, že bude moci nakonec v tichosti odejít, aniž by to způsobilo nepříjemné situace u rozvodu. Pravdou je, že většina manželství končí rozvodem, což mi přijde velmi smutné. Páry už neumějí mezi sebou řešit problémy, a tak to raději celé utnou. Copak už dnes mladé dámy netouží po krásné svatbě jako v pohádkách?

Zásnuby, při kterých se jim zatají dech a na okamžik se zastaví celý svět? Proč raději páry přemýšlí tak, že se nemohou vzít, protože by se pak museli rozvádět? Musím si neustále klást tyto otázky, které mě na dnešním uspěchaném a přehnaně moderním světě velmi zneklidňují. Mám pocit, že veškerá tradice vymizela. Možná je to dětinské, ale představuji si, že si muž klekne, pronese onu větu a navlékne mi na levý prsteníček zlatý kroužek v podobě překrásného zásnubního prstenu.

Nevím, možná je to jen klišé z romantických filmů, ale myslím, že takhle by to správně mělo být. Měl by to být okamžik, který způsobí nenadálý příliv emocí na obou stranách. Okamžik, který nám při vzpomínce na něj vykouzlí úsměv na rtech i po dvaceti letech. Tyto stejné pocity si pak představuji i u samotného obřadu, kdy si páry vzájemně navléknou snubní prsteny a poprvé se políbí. Nezapomínejte na tradice, které spojovaly dvojice už v dávných dobách. Pokud máte protějšek, bez kterého nemůžete žít, vsaďte vše na jednu kartu a stvrďte Vaši lásku.

Ladislav Kouřil - zlatník
Havlenova 6 639 00 Brno
www.snubni-prsteny-lk.cz

Stavební projekt rodinného domu

Plánujete nové bydlení? Uvažujete o stavbě rodinného domu pro vaši rodinu? Každá kačka dobrá a tak je vítán každý nápad jak snížit cenu za stavbu domu při zachovánní kvality. Přemýšleli jste někdy o stavbě typizovaného rodinného domu?

Velkou výhodou typizovaného domu je levný stavební projekt, který můžete získat velmi rychle a tím i rychlost stavby značnnně urychlit. Stavební projekt je sice levný, ale velkým množstvím již realizovaných staveb je doladěn k dokonalosti.

Pokud Vám na stavebním projektu vašeho nového rodinného domu něco nevyhovuje, není problém ho upravit. Ověřené stavební projekty rodiných domů naleznete na http://www.archipelag.cz

Back to top