PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

VPS server skoro zadarmo

VPS serveryNikdo učený z nebe nespadl. Vše chce svůj čas, vše si odzkoušet, vše se naučit a ideálně, aby to moc nestálo. Společnost MyDreams innovations s.r.o. připravila pro studenty a všechny, kdo se chtějí naučit s Linuxem, řadu velmi levných VPS serverů. VPS server na nejnižší konfiguraci lze pořídit za jednu korunu na den. Vzhledem k nizké konfiguraci VPS serveru je server vhodný na provoz několika webů, pokusům s herními servery nebo opravdu jako dobrý nástroj pro naučení orientace v linuxovém prostředí. Každý vlastník levného VPS má možnost VPS server kdykoliv sám přeinstalovat a začít znovu. Každý dělá chyby, proto reinstalace zdarma a ihned je vítaný bonus. Chcete se naučit s linuxem? Vyzkoušejte super levné VPS od MyDreams.cz

Adult Hosting od MyDreams.cz

xxx-hosting

Jak jistě každý ví, Adult Hosting je hosting, který je přizpůsoben na provoz nejrůznějších erotických stránek, sexshopů, seznamek s erotickou tématikou či diskuzních fór. Tyto weby mají vyšší náročnost na server a samozřejmostí je i vyšší nárok na bezpečnost. Jsou tedy obecně poměrně náročné a tudíž je poskytovatelů adult hostingu velice málo.

Najdou se ovšem i tací, kteří s Adult Hostingem nemají ani v nejmenším problém. Jedním z nich je například server MyDreams.cz Hosting. Zde profesionální a zkušení odborníci provozují bezpečný hosting a to bez jakýchkoli zbytečných a nesmyslných omezení. MyDreams.cz Hosting Vám nabízí speciální serverhostingová řešení a nespočet nadstandardních hostingových služeb. Samozřejmostí je i podpora zajímavých projektů nebo trade webhosting.

Číst dál: Adult Hosting od MyDreams.cz

Dedikovaný server nebo VPS server

webhosting

Každý den nás kontaktuje několik zákazníků, kteří odmítají VPS servery na virtualizaci KVM jako nástupce dedikovaných serverů. Obavy z virtuálního serveru jsou však neopodstatněné a virtualizací serveru získáte mnoho podstatných výhod. Podívejme se společně, co můžete získat přechodem na VPS server.

Číst dál: Dedikovaný server nebo VPS server

Back to top