PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Kvalitní notebooky za dobré ceny

Potřebujete nutně pracovat, ale venku je přitom tak krásně? Tak proč si nevzít práci ven, nenadýchat se čerstvého vzduchu a nezískat od starého dobrého sluníčka trochu vitamínu D? Jo, vy nemáte notebook. Tak v tom případě si jeden pořiďte a využijte všech předností, které to s sebou přináší.

Notebooky jsou velmi praktické nejen pro pracovní záležitosti, protože pár tabulek a dokumentů dokáže přežvýkat i lepší kalkulačka, ale zároveň se dají používat na mnohem náročnější modelovací programy či třeba graficky vymakané hry. Notebooky nejsou jen náhražkou za televizi, zvládnou opravdu víc, než je spouštění filmů, jejich přehrávání nebo ukládání věcí. Využijte jejich potenciál a poznejte rozdíl oproti klasickému počítači, který opravdu nerad cestuje.

Notebooky a jejich výbava

Notebooky jsou snadno přenosné a v mnoha případech i lehké, jejich váha se pohybuje od nízkých 1,3 kilogramu až po úctyhodných 5 kilogramů. Tento rozdíl je dán například výbavou, cenou ale také dost podstatně na to má vliv velikost obrazovky. Úhlopříčky notebooků jsou různé, nejvíce zastoupené jsou ale 13,3“ a 15 palcové.

Oproti dnešní spotřební elektronice je ale většina notebooků nedotyková, budete si tedy muset vystačit s touchpadem a myší, pro kterou se vám jistě budou hodit USB porty, které jsou nejčastěji v počtu dvou až tří.

Další velmi důležitou věcí je výdrž baterie, která by u klasického notebooku měla být alespoň 4 hodiny na jedno nabití. Výjimkou ale nejsou ani notebooky se schopností udržet pozornost až 12 hodin, což ovšem poznáte na ceně. Samozřejmostí u notebooků je wi-fi připojení, na druhou stranu až tak velkou samozřejmostí není HDMI, které najdete jen u vybraných modelů.

Bluetooth mají téměř všechny notebooky. Jednou z dalších otázek je velikost pevného disku, který se pohybuje od 128 do 500 GB, a grafické vlastnosti notebooku – grafická karta může mít sdílenou, nesdílenou nebo integrovanou paměť.

Tvorba web stránek Zlín

Vytváříme webové stránky přímo na míru zákazníka. K tvorbě webových stránek používáme moderní technologie, jenž tvoří stránky dynamické, přehledné a snadno ovladatelné. V našem zájmu je zejména tvorba web stránek, provádíme kompletní návrh webu, tvorbu šablon pro redakční systémy, registrace ve vyhledávačích, analýzu stávajících stránek, optimalizace SEO, Grafické návrhy a design webových stránek. 

Potřebujete vytvořit profesionální webovou prezentaci a chcete, aby vám váš web skutečně obchodně pomáhal? Kontaktujte nás -tvorba web stránek Zlín.

 

Tvorba web stránek Zlín s funkcemi na míru a dlouhodobou správou dle požadavků a přání zákazníka.

Dárek pro přítele, manžela nebo Ajťáka

dárek pro manželaKaždý to zná. Blíží se vánoce, narozeniny nebo svátek a je třeba vybrat vhodný dárek. Vybrat dárek pro přítele, dárek pro manžela nebo dárek pro Ajťáka může být pěkně těžký oříšek. Je nesmysl dávat Ajťákovi něco v souvislosti s počítačem, protože pouze on ví co přesně potřebuje. A tento fakt platí pro všechny koníčky mužů. Existují univerzální dárky jakou erotické hračky, autokosmetika nebo oblečení. Žádný muž nemá rád měkké dárky, pokud však oblečení není fakt super. Ukažme si pár tipů na měkké dárky.

Číst dál: Dárek pro přítele, manžela nebo Ajťáka

VPS server a dostupnost hostingů o Vánocích

VPS serverBlíží se vánoce, eshopy jsou stále na vzestupu, nabízejí prakticky už cokoliv a tak čím dál více lidí nakupuje o vánocích přes eshop. Čas vánoc je čas největších zisků, hodně velkých návštěvností a bohužel i pádů eshopů, protože eshop nebyl připraven na takovou návštěvnost. Měně zkušení provozovatelé hostingu vetšinou nemají nakonfigurován server pro skokovou zátěž, způsobenou vysokou návštěvností a tak v době největšího množství objednávek může nastat situace, že web pojede velmi pomalu nebo nepojede vůbec. Je potřeba na tuto eventuální skutečnost myslet a dopředu připravit prostředí, jako je úprava zdrojového kódu nebo přechod na webhosting či VPS server u kterého je možné rychle měnit výkonové parametry.

Číst dál: VPS server a dostupnost hostingů o Vánocích

Back to top