PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Stavební firma v Brně

Představte si nový, impozantní dům se zahradou, venkovním posezením, bazénem, garáží a vším, nač si ještě vzpomenete. Tento sen se může stát skutečností. Jsme firma BP stavinvest a provádíme stavby v Brně a jeho okolí. Naším hlavním cílem je spokojenost našich zákazníků a kvalita odvedené práce. Neprovádíme pouze novostavby, ale zrekonstruujeme Vám i stávající rodinný dům nebo byt. Postaráme se i o zateplení domů nebo o Vaše venkovní prostory. Spolupráce s námi Vám ukáže mnoho nevídaných možností. S námi se Vám otevírá celá škála benefitů. Kromě přímých stavebních prací Vám zajistíme stavební povolení, vytvoříme projekt ba dokonce i zajistíme hypotéku. Možná Vám to připadá neuvěřitelné, ale je to jeden z těch okamžiků, kdy je realita opravdu příjemná. Na všem se stačí dohodnout a Vy už poté můžete jen sledovat, jak Váš domov roste před očima. A pokud jste si mysleli, že už to nemůže být výhodnější, tak Vás ještě něčím potěšíme. V případě zájmu Vám zdarma utvoříme cenovou nabídku. Mnoho lidí považuje stavební firmy za nespolehlivé a přehnaně drahé, a tak se radši pustí do stavby domu vlastníma rukama s myšlenkou, že ušetří pár korun. Jenže mnohdy je to opravdu jen myšlenka bez jakéhokoliv očekávaného efektu. Neztrácejte čas, neboť čas je to nejcennější, co dnes máte. U nás poznáte, že to lze i snadněji. Zrealizujte si tedy své sny o bydlení a staňte se dalším z řad našich spokojených klientů. Vždy si hravě poradíme s každým z Vašich jedinečných nápadů. U nás se ničemu meze nekladou, jelikož Vám chceme vytvořit místo pro příjemný a spokojený život bez starostí. Místo, do kterého se budete radostně vracet a poskytne Vám pocit jistoty a bezpečí. BP stavinvest s. r. o.

Sídlo firmy: Sladovnická 518/4, 620 00 Brno
IČO: 28293614
DIČ: CZ28293614
Telefon: +420 776 825 925
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WWW: www.bpstavinvest.cz

 

Century 21 – Využijte našich služeb

Už jste se rozhodli prodat Váš dům, nebo naopak koupit novou nemovitost? Potřebujete ovšem nejdříve sehnat kvalitní realitní kancelář, která by Vás celým procesem provedla? My jsme ji našli za Vás. Jedná se o společnost Century 21, která kromě standardních služeb poskytuje i právní a finanční zajištění celého obchodu. Nezáleží na tom, zda Vám jde o prodej nemovitosti, nebo nákup nemovitosti. Profesionálové z Century21 jsou zde pro Vás a jsou ochotni pomoci Vám s jakýmikoliv kroky souvisejícími s úspěšným uzavřením obchodu.

 Výhodou společnosti je mimo jiné také rovnoměrné rozmístění jejích kanceláří po celé České republice, což je příjemné především pro klienty, kteří nemají možnost cestovat dlouhé trasy. Pro jakékoliv reference nebo zkušenosti s Century21 zkuste vyhledat na internetu fóra nebo blogy zabývající se tématy realitního trhu a hodnocením jednotlivých realitních agentur. Vězte, že spolupráce se společností Century 21 Vás rozhodně nezklame.

Back to top