PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Levné kapsle do kávovaru

Český trh si již před několika roky podrobily kávovary na kávové kapsle od společností Nespresso a Dolce Gusto. Jednoduché ovládání kávovaru, krásný design a dostupnost kapslí jsou jasné plusy proč si pořídit domácí kávovar na kapsle. Kávové kapsle jsou v posledních letech, tak strašně moc oblíbené, že na trhu můžete najít i jiné kapsle od alternativních vyrobců. Vyzkoušejte internetový obchod https://www.uprazeno.cz/

Dámské kabelky

Kabelka je nedílnou součástí každé ženy a o své majitelce mnoho vypovídá. Většina žen bez dámské kabelky neopouští domov, a pokud ano, cití se nesvá. Do kabelky totiž každá žena schová pomalu celý svůj svět! V dnešní době máme na výběr nepřeberné množství kabelek různých stylů, střihů, barev a materiálů… A díky tomu si můžete zvolit dle vlastního stylu či příležitosti, kterou kabelku si zrovna dneska vezmete. Můžete být elegantní s LUXUSNÍ kabelkou, která se vyjímá obvykle lepším materiálem, nadčasovým designem se zajímavými detaily a perfektním provedením. Luxusní kabelka říká o své majitelce, že se jen tak s něčím nespokojí a žádá si vždy to nejlepší. V letošní sezóně ovládli luxusní kategorii kabelek hlavně dámské kožené kabelky imitace krokodýlí kůže, která působí opravdu přepychově! Při nákupu však dbejte na správný výběr materiálu a tvaru, aby kabelka nevypadala spíš lacině, což se u přezdobených nebo příliš lesklých kousků může stát. S tímto problémem Vám může při výběru pomoci i cena, která by měla být v případě luxusních kabelek o něco vyšší (řádově od 600 Kč až k několika tisícům).

Číst dál: Dámské kabelky

Dámské kabelky přes rameno i do ruky

Nepostradatelná věc téměř každé ženy. Nejen, že v ní nosíte věci každodenní potřeby, kabelka je také designovým doplňkem. Je proto těžké vybrat si tu správnou a sladit ji s celkovým vzhledem. Zaměřujeme se proto zejména na nejoblíbenější typy kabelek obzvláště pak na ty, které se dají nosit na rameni a/nebo v ruce. Už to, jaký způsob nošení kabelky preferujete, o Vás může leccos vypovídat. Například nošení dámské kabelkyklasicky na rameni říká o své majitelce, že má ráda věci pod kontrolou. Naopak nošení kabelky v ruce svědčí o Vaší podnikavosti a praktické povaze. Oba tyto způsoby, jak nosit kabelku jsou velice pohodlné a praktické, obzvláště oproti známému nošení na předloktí, kdy je Vám v kabelce těžký i diář.

Číst dál: Dámské kabelky přes rameno i do ruky

Originální snubní prsten Polomio

polomio snubní prstenLuxusní šperky patří k těm nejkrásnějším a nejhodnotnějším darům, kterými svým nejbližším uděláte radost. Pro ty, kteří hledají nejvyšší kvalitu a originální design, vznikl nový unikátní projekt Polomio Jewellery, který nabízí luxusní šperky té nejvyšší kvality od předního českého návrháře Davida Lomose. Co vše v nabídce společnosti Polomio Jewellery naleznete a jakým způsobem si jejich produkty můžete zakoupit?  

Luxusní snubní prsteny
Základním a nejdůležitějším produktem Polomio Jewellery jsou nádherné prsteny, jejichž nabídka je poměrně pestrá – vyberete si z více než dvaceti druhů luxusních prstenů, které jsou ideální jako snubní či zásnubní prsten nebo jako krásný doplněk. Prsteny od společnosti Polomio jsou vyrobeny z pravého 14karátového zlata. Vyberete si jak vhodnou velikost prstenu a jeho barvu, stejně tak máte možnost výběru i u velikosti kamenu. Po výběru konkrétních parametrů Vám prsten vyrobívyroben do deseti pracovních dnů.

Číst dál: Originální snubní prsten Polomio

Pavouk Tarantula na dálkové ovládání

RC pavoukSháníte zajímaví dárek pod vánoční stromeček? Něco s čím by si obdarovaný užil hodně legrace. Představujeme Vám RC pavouka. Pavouk tarantule na dálkové ovládání je pěkně děsivá potvůrka.

Pomocí tlačítkového vysílače lze ovládat lezení pavouka dopředu, dozadu, doleva a doprava. Při stiknutí prostředního tlačítka na vysílači pavouk sám předvede své dovednosti. Při pohybu vypadá pavouk velmi realisticky a svítí mu modře oči, takže si s ním užijete určitě spoustu dobré zábavy.

Plně funkční velký pavouk "tarantule" na dálkové ovládání naleznete na http://geekworld.cz

Číst dál: Pavouk Tarantula na dálkové ovládání

Back to top