PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Profesní kvalifikace strážný

Profesní kvalifikace strážný je velmi zodpovědná a člověk pro její správný výkon musí být dobře proškolen. Rádi byste získali větší šance na trhu práce a chcete si doplnit své znalosti právě v této oblasti? Přihlaste se do rekvalifikačního kurzu a po absolvování závěrečné zkoušky získejte novou profesní kvalifikaci strážný.

Jaké dovednosti bude absolvent kurzu ovládat?

Práce strážného se mnoha lidem nezdá jako příliš náročná na znalosti a dovednosti. Ovšem není to vůbec pravda. Každý zájemce o novou kvalifikaci Strážný musí ovládat zákony upravující jeho pracovní náplň, potřebuje znát techniky prověřování osob, ostrahy objektů a pochopitelně také zvládání krizových situací například během násilností při sportovních utkáních nebo na kulturních akcích. To vše vám bude během rekvalifikačního kurzu objasněno a předvedeno.

Číst dál: Profesní kvalifikace strážný

Práce v zahraničí pro studenty středních škol

Práce nebo brigáda v zahraničí je snem snad každého z nás. Přivydělat si, zdokonalit se v cizím jazyce, poznat spoustu nových lidí a přátel, pracovat v oboru, který Vás baví a nadále se v něm zdokonalovat? To vše Vám nabídne práce v zahraničí, nejlépe je začít s prací ještě, když chodíte na střední školu, získáte nejen výše uvedené věci, ale také mnoho životních zkušeností, které opravdu získáte jen pokud budete pracovat v zahraničí. Navíc brigády v Česku, jak jistě mnozí z Vás vědí jsou minimálně placeny, ovšem úplně jiné je to v zahraničí, jsou tam jiné poměry(400-600 Eur/měsíc) a tak si i mnohem více přivyděláte než u nás v Čechách. Naše firma http://igp.cz/ Vám tohle všechno nabízí. Také se zabýváme různými kurzy a dalšími vzdělávacími programy. Pro více informací neváhejte a navštivte naše webové stránky
nebo nás rovnou kontaktujte, rádi Vám pomůže a zodpovíme veškeré Vaše dotazy. http://igp.cz/

Back to top