PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Ubytování v Brně za rozumné ceny

Služební cesta, dovolená a obdivování památek, nebo prostě jen budete brzy projíždět Brnem a nevíte, kde hlavu složit? Přitom můžete být ubytovaní v Brně v krásném penzionu, a to ještě za opravdu rozumnou cenu. EK Ubytování je tu pro Vás!

Televize i internet na pokojích

K dispozici je LCD televize, samozřejmostí je připojení k internetu a vlastní sociální zařízení pro každý pokoj zvlášť. Poskytujeme ubytování jak turistům, tak i sezonním dělníkům, prostě komukoliv. Prostory penzionu navíc září novotou, protože nedávno proběhla celková rekonstrukce objektu. Zkrátka a dobře, bude se Vám u nás líbit! Zastávku MHD budete mít pouhých pět minut chůze, a přesto budete ubytováni v klidné zóně Brna. Útulné pokoje, špičkový servis pro klienty a mimo jiné i možnost bezplatného parkování. Pokud už víte, kdy budete v Brně, stačí si jen rezervovat pokoj. Vyplníte krátký online formulář s kontakty a vše je vlastně vyřízeno, ubikace je zarezervována během pár minut! Rozhodně neváhejte, protože jinak se na Vás nemusí dostat – často máme plno.

Číst dál: Ubytování v Brně za rozumné ceny

Ubytování u Brna za dobrý peníz

Jižní Morava a její hlavní město Brno láká spoustu turistů nejen z České republiky, ale i ze zahraničí během celého roku. Ochutnáte vynikající vína, poznáte krásnou přírodu, zámky nebo navštívíte mezinárodní závody na Masarykově okruhu. Jen 15km od Brna najdete v pohádkové vesničce Ostrovačice rodinný kemp Alpa. Kemp se nachází přímo na kraji vesnice směrem k Masarykovu okruhu při sjezdu z dálnice D1. Svou rozlohou je menší, ale za to útulnější. V kempu naleznete zděné sociální zařízení, ubytování ve čtyřlůžkových chatkách, dětské hřiště, trampolínu a hospůdku k občerstvení. Dále mohou hosté využít kuchyňku, pračku nebo půjčení kol. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni bez poplatku a navíc nabízíme WIFI zdarma. Naše ceny jsou velmi příznivé a děti mají o polovinu nižší částku. Okolí Ostrovačic skrývá mnohé krásy. Můžete například navštívit Pohádku Máje, kde Helenčin památník se nachází přímo na Obecním úřadě v Ostrovačicích, dále v Rosicích je k vidění Zámek či kaple Nejsvětější Trojice. Dominantou okolí je město Brno, kde je možné vidět hrad Špilberk, vilu Tugendhat, brněnské výstaviště a katedrálu sv. Pavla a Petra. Do Brna je možné se dopravit pravidelnou autobusovou dopravou z Ostrovačic. Jízdní řád je v kempu hostům k nahlédnutí. Velmi významnou roli v návštěvě našeho kempu hraje Masarykův okruh a s ním spojené různé závody, především akce Grand Prix. Dovolenou u nás si užijete plnými doušky, ať už se rozhodnete ji strávit na kolech, pěší turistikou anebo jen tak lenošit u stanu, chatky či karavanu. Zavítejte na naše webové stránky Camp Alpa a zjistěte více informací o našem kempu. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Cestování za erotikou

cestování za erotikouDovolená za erotikou není jen pro jednotlivce kteří hledají povyražení. Dovolená za erotikou je hlavně pro páry. Milenencké, manželské, pro gaye, lesbičky i pro skupiny přátel s výhodami. Dovolená za erotikou je vždy do destinací, kde se nevyskytují předsudky, nahota nikomu nevadí, a nikdo se na Vás nebude odsuzovačně dívat.

Dovolená za erotikou Vám přinese zážitek na celý život. Poznáte exotická místa, ochutnáte skvělou kuchyni, zažijete milování na vzrušujicích místech a především okořeníte svůj partnerský vztah o nové sexuální zážitky.

http://cestovanizaerotikou.cz/

Restaurace Obří sud - Jizerské hory

Restaurace obří sudRestaurace Obří sud patří k nejoblíbenějším výletním místům Jizerských hor. Návštěvníky přitahuje nejen jedinečný výhled na celé panorama hlavního hřebene Jizerských hor, ale především sama pozoruhodná stavba restaurace ve tvaru sudu o délce 14,15 m, výšce 11,4 m a šířce 10,5 m. Celá restaurace je vyrobena ze dřeva a má objem přes 10 000hl. V  útrobách restaurace je taneční sál s kapacitou 160 míst, která jsou jak v přízemí a na galerii. Dalších 30 míst je v restauraci, která je spolu se salónkem majícím kapacitu ještě 20 míst umístěna v k sudu přistavěné budově. Během letních měsíců lze využít i posezení na dvou terasách. V objektu se nachází vlastní parkoviště zdarma.

Užijte si dovolenou bez obav

odlety z Pardubic

Na zaslouženou dovolenou se snad těší každý z nás. Po celoroční namáhavé práci je právě dovolená téměř vysvobozením. A co je lepší než ležet a odpočívat na vlastní zahradě? Jet na zájezd! A pokud nevíte, kam vyrazit, nechte si poradit a vyberte si zájezd dle Vašich představ od cestovní agentury JOLANA.

Cestovní agentura JOLANA nabízí a zajišťuje velmi širokou nabídku zájezdů. A to jak poznávacích, pobytových či specializovaných a to do většiny zemí světa. Ze specializovaných zájezdů jsou poskytovány pobyty sportovního zaměření, rybářské a lyžařské zájezdy buď v tuzemsku, nebo v zahraničí. V nabídce nechybí ani skvělé Eurovíkendy v těch nejromantičtějších městech světa, jako je Londýn nebo Paříž. Absolvovat můžete také relaxační wellness pobyty, které potěší zejména ty, kteří hledají zaručený odpočinek.

Číst dál: Užijte si dovolenou bez obav

Back to top