PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Pečujte o zdraví svých zvířecích kamarádů

Domácí mazlíčci přináší do našeho života radost. Dokáží nám kolikrát zvednout náladu mnohem lépe, než kdejaký člověk. Stačí, když na nás pohlednou tím svým nevinným pohledem a hned je svět veselejší. Dělají pro nás toho hrozně moc, aniž bychom si to uvědomovali, proto bychom jim to měli vracet, jak nejlépe umíme. Správně je krmit, dopřávat jim dostatečný pohyb, lásku a domov.

Měli bychom se častěji zamýšlet nad tím, jak tu pro nás jsou v dobrém i zlém, nezáleží jim na tom, kdo jsme, jsou nám i tak stále věrní. I když někdy je to s nimi horší, jak s malými dětmi. Ale oni to nedělají proto, aby nás naštvali nebo se nám nějak mstili, tak jim za to tolik nenadávejme a hrubě je netrestejme. A stejně tak jako s dětmi bychom je neměli zanedbávat také po jejich zdravotní stránce. I oni potřebují očkovat, prohlédnout, vyléčit. Měli bychom jim dopřát veterinární péči pokaždé, když je to potřeba.

Měli bychom pozorovat, zda je něco nebolí, zda jsou pořád hraví, nebo jestli dobře jí. Někdy se totiž nemoc u zvířat může projevit i tím, že přestanou jíst nebo jsou apatičtí. Pak bychom neměli váhat a měli bychom je okamžitě odvést k veterináři, který pozná, co je trápí. Ještě, že žijeme v době, kdy je zdravotnictví na tak vysoké úrovni, že i domácím mazlíčkům můžeme prodloužit život na úplné maximum. Hlavně je nesmíme zanedbávat. V Brně můžete se svým mazlíčkem navštívit veterinární ordinaci Roberta Justa, kde Vašemu zvířeti poskytnou potřebnou péči.

Plašič myší

Myši jsou nepříjemní hlodavci

Myši se často schovávají tam, kde je nejméně čekáte. Dokážou se velmi rychle prokousat skrze dřevěné zdi, ale po čase zdolají i cihlovou zeď. Často se pak stává, že se myši pohybují mez zdmi, kde v noci šramotí.

Nenechte se budit myšima

Pokud v noci slyšíte podivné škrábavé zvuky, nemusíte se ničeho bát. pravděpodobně máte ve zdi myš. A možná ne jen jednu. Škrabání zpravidla ustane pokud trošku zadupete.... Ale co pak dál? Nejúčinnější metodou je v tu chvíli použít nějaké techické= řešení, jako je například plašič myší. Odpuzovač funguje tak, že vysílá neslyšitelé signály, které člověku nevadí, avšak myši spolehlivě zaženou.

"Mamíí", já chci zvířátko!

Zoomix praha"Máslo, mléko, cukr, pejsek, šunka...Pejsek?! " Tak je to ještě nepřešlo?", říká si maminka pro sebe, když stojí v průchodu obchodu s potravinami a nechává do sebe strkat ostatní po slevách dychtící lidi. Zmínka o psím kamarádovi padla již před Vánocemi, na narozeninách, dokonce na ledničce visí obrázek s namalovaným pejskem. Vlastně při přípravách snídaně i u večeře je hlavním tématem pejsek. A teď se objevil i na nákupním lístku! Tento rošťácký pokus dětí maminku pobavil, zároveň se ji však na čele vytvořila další vráska. Vráska z potencionálního přírůstku do rodiny. Protože pokud má rodina zahradu je problém o dost menší. Co když se však rodina " mačká" v bytě? Jak šťastný by tam asi pejsek byl?
Pejsek je zvířátko, po kterém děti dychtí ze všeho nejvíce. Ne nadarmo se mu také říká nejlepší přítel člověka. Když se pejskovi věnujete, máte velkou šanci, že z něj vychováte poslušného kamaráda. Svými nově naučenými kousky pak bude bavit celou rodinu.
K pejskovi můžete přijít různě. Někdo sází na útulky, jiní a především děti touží po malém štěňátku. Než si jej však do domácnosti přinesete, musíte zařídit pár nezbytných věcí. Pelíšek je nezbytně nutný! Místo, kde bude pejsek usínat a choulit se den co den...Pohodlný pelíšek přinese štěněti pocit bezpečí a tolik pohodlí!

Číst dál: "Mamíí", já chci zvířátko!

Péče o domácí mazlíčky

Péče o domácí mazlíčky, psy a kočky zahrnuje nejen péči o jejich pohodu, ale také péči o udržení jejich fyzického a zdravotního stavu. Nejčastější prevence je zaměřená ektoparazity, mezi které patří blechy a klíšťata. Těm se lze v dnešní době bránit mnoho způsoby, ať už pomocí chemických látek v mnoha podobách, nebo pomocí přírodní repelentního biocidního obojku. Prevence zaměřená na ektoparazity, by ale nemělo být to jediné, na co bychom se měli zaměřovat. Důležitá je také prevence o jednotlivé soustavy organismu psa a kočky. Gastrointestinální trakt, je soustavou, na kterou by se měla také upírat naše péče. Správné fungování gastrointestinální traktu ovlivňuje vývoj organismu, funkci imunitního systému, zažívání psů a celkovou kondici. Dalším z řady PET HEALTH CARE jsou veterinární přípravky pro péči o zuby a dásně. Pravidelnou a šetrnou péčí pomocí čistění zubů u psů, lze předejít zubnímu kazu a bakteriálnímu zánětu, které může vést v konečném důsledku až ke ztrátě zubu. Látky, které veterinární přípravky pro péči o zuby a dásně potlačují tvorbu bakteriálního plaku a potlačují citlivost nervových zakončení. Důležitá je i péče o srst. Většina psů zřejmě i kvůli svému původu vodu nemá rádo, přesto i tak je občasná koupel důležitá pro zdravý a esteticky vhodný vzhled přítele člověka. PÉČE O SRST- JEMNÝ ŠAMPON PRO PSY obsahuje avokádový a rakytníkový olej a vitamín B3. Tyto látky dodávají srsti pevnost a lesk, vyživují ji a napomáhají vyčesávání, neboť mají antistatický účinek. Po použití šamponu PET HEALTH CARE nedochází k jakémukoliv podráždění pokožky a srst se ani po častém užívání nebarví. Oblastí o které je potřeba u našich domácích mazlíčků pečovat, je mnohem více, než jsou zde u vedené. Portfolio řady PET HEALTH CARE, ale obsahuje ty nejhlavnější v oblasti prevence. Všechny výrobky řady PET HEALTH CARE jsou vyráběny v té nejvyšší kvalitě, s láskou a péči, kterou ocení každý milovník zvířat. Visible Production s.r.o. 664 48 Nebovidy 185 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. tel. 724 442 938 http://www.pethealthcare.cz/

Krmivo pro hlodavce ROSENLÖCHER

Chovatelské potřebyNěmecká firma Rosenlöcher patří po více než 40 let mezi přední výrobce krmiv nejen pro obchody, veterináře a chovatele. Zaměřuje se především na velmi kvalitní krmiva pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky.

Vhodně zvolený výběr krmiva a doplňků výživy vašeho zvířecího kamaráda ovlivní jeho kondici, prodlouží jeho život a pohodu po celý život.

Velice si vážíme možnosti nabízet jako jediný uvedenou značku v České republice. Kompletní sortiment krmiv a pamlsků značky Rosenlöcher najdete v prodejnách ZOO MIX PRAHA a našich partnerů. Produkty lze kdykoli zakoupit v našem eshopu. Pravidelně se zúčastňujeme výstav Klubu chovatelů morčat a Českého křeččího klubu, kde jsou produkty Rosenlöcher k dispozici.
Nechceme nabízet našim zákazníkům komerční produkty pro okrasné ptactvo, drobné hlodavce a králíky, které najdete v každém supermarketu. Chovatelské potřeby od značky krmiva ROSENLÖCHER najdte pouze v našich prodejnách a eshopu.

http://shop.zoomixpraha.cz

Back to top