PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Svatební šperky značky POLOMIO

polomio zásnubní prstenNovinkou roku 2014 je uvedení nové značky šperků POLOMIO. Spoluzakladatelem společnosti POLOMIO je šperkař a designer David Lomos, který se specializuje na tvorbu originálních snubní a zásnubní prstenů a dalších šperků. V jeho ateliéru  Daloo v Roztokách u Prahy vzniká ročně několik desítek kusů, které vynikají svým designem, použitím a kombinací materiálů. K jejich výrobě používá především zlato, stříbro, titan, ocel, drahé kameny a diamanty.

Svatební prsten na míru

Buďte tvůrčí! Kombinujte barvu zlata, povrchovou úpravu šperku s velikostí a druhem drahokamu.

U zlata můžete vybírat mezi elegantním bílým odstínem, romantickým červeným tónem nebo nadčasovou žlutou. Vyberte si také velikost kamenů, ta výrazně ovlivňuje vzhled a cenu výsledného šperku. V nabídce polomio naleznete tradiční diamant broušený do briliantového brusu i drahokam Moissanite či Amora.

Mnozí lidé upřednostňují matné šperky před lesklými. A skutečně řada šperků vypadá skvěle i v matném provedení, proto Vám POLOMIO u vybraných modelů tento povrch nabízí.

Všechny šperky pod značkou POLOMIO jsou vyráběny v České republice. Ve výrobním procesu se uplatní nejmodernější technologie jako vakuové lití zlata pod ochrannou atmosférou, 3D modelace a tisk, laserová technologie.

Design šperky POLOMIO, ať je váš svatební den opravdu jedinečný.

www.POLOMIO.cz

Back to top