PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

Opět je zde období chřipek

Podzim a jaro jsou obdobími, kdy lze zaručeně očekávat nárůst pacientů s chřipkou. Dýchací obtíže, bolesti hlavy, kloubů případně vysoké horečky jsou jasným znamením, že jste se také nakazili. Nevíte, jak se chřipce bránit nebo alespoň snížit pravděpodobnost, že i vy na nějaký ten týden ulehnete pod peřinu? Máme pro vás několik tipů!

Nenechali jste se včas očkovat? Je pravděpodobné, že se chřipce nevyhnete

Už kolik let vám lékaři jistě nabízejí očkování proti běžným typům chřipky. Nedali jste doposud na jejich doporučení a spoléháte na vlastní imunitu? Nemusí se vám to úplně vyplatit. Pokud nejste očkováni a například někde více prochladnete, rozhodně se zvyšuje šance na to, že i jinak zdravý člověk ulehne s chřipkou. Vysoká teplota, bolesti hlavy a kloubů případně nevolnost. S tím vším se v průběhu léčby budete muset potýkat a užívat dostatečně silné léky na chřipku.

 

Posilujte pravidelně svou imunitu

Kromě očkování se nabízejí i jiné způsoby, jak se tomuto virovému onemocnění bránit. Vhodné je například pravidelné posilování vlastní imunity pomocí vitamínů obsažených v ovoci, případně lze užívat i nejrůznější vitamínové doplňky stravy. Ty mohou podpořit vaši imunitu a tělo si s útočícími viry snadněji poradí. Vybrat si je můžete například v internetovém obchodě Brnenskalekarna.cz . K dispozici jsou ve formě šumivých tablet nebo sladkých bonbónů.

Odstraňte rychle všechny příznaky chřipky

Asi tím největším problémem během chřipky, který vám znepříjemňuje celý den, bývá silný kašel. Naštěstí dnes již existují velmi účinné medikamenty, které tento příznak rychle odstraní. Stačí se na webu Brnenskalekarna.cz podívat do sekce „Chřipka a nachlazení“ a jistě najdete volně prodejné léky, které vám zajistí okamžitou úlevu. Stejně snadno si pak poradíte i s bolestí hlavy a kloubů. Ovšem samotný klid na lůžku také nepodceňujte, jelikož špatně léčená chřipka vám může v budoucnu přivodit výraznější zdravotní problémy.

Back to top