PR články Zdarma

Půblikujte svůj PR článek bez omezení

"Mamíí", já chci zvířátko!

Zoomix praha"Máslo, mléko, cukr, pejsek, šunka...Pejsek?! " Tak je to ještě nepřešlo?", říká si maminka pro sebe, když stojí v průchodu obchodu s potravinami a nechává do sebe strkat ostatní po slevách dychtící lidi. Zmínka o psím kamarádovi padla již před Vánocemi, na narozeninách, dokonce na ledničce visí obrázek s namalovaným pejskem. Vlastně při přípravách snídaně i u večeře je hlavním tématem pejsek. A teď se objevil i na nákupním lístku! Tento rošťácký pokus dětí maminku pobavil, zároveň se ji však na čele vytvořila další vráska. Vráska z potencionálního přírůstku do rodiny. Protože pokud má rodina zahradu je problém o dost menší. Co když se však rodina " mačká" v bytě? Jak šťastný by tam asi pejsek byl?
Pejsek je zvířátko, po kterém děti dychtí ze všeho nejvíce. Ne nadarmo se mu také říká nejlepší přítel člověka. Když se pejskovi věnujete, máte velkou šanci, že z něj vychováte poslušného kamaráda. Svými nově naučenými kousky pak bude bavit celou rodinu.
K pejskovi můžete přijít různě. Někdo sází na útulky, jiní a především děti touží po malém štěňátku. Než si jej však do domácnosti přinesete, musíte zařídit pár nezbytných věcí. Pelíšek je nezbytně nutný! Místo, kde bude pejsek usínat a choulit se den co den...Pohodlný pelíšek přinese štěněti pocit bezpečí a tolik pohodlí!

Alespoň dvě misky musíte mít připravené již před příchodem nového člena rodiny. Po dlouhé cestě do nového obydlí pejskovi jistě vyhládne, nemluvě o té velké žízni! Je dobré, aby pejsek pil a jedl ze svých misek. Učení na ně pak půjde snáz. Důležité je pejskovi stanovit místo pro jídlo. Někde, kde bude mít klid a svůj stálý přísun vody a granulí!
Hřeben pro kartáčování, vitamíny, vodítko náhubek a další spoustu věcí musíte zařídit ještě před tím, než si pejska přivedete domů. JMÉNO! Zapomenout byste neměli ani na jméno. Je totiž velmi důležité pejska uvítat jeho novým jménem. Jen tak si na něj brzo zvykne. Vychovat z neohrabaného štěněte rozvážného a hlavně poslušného psa dá hodně práce. V zoomix chovatelských potřebách však najdete vše, co vám ve výchově a péči o štěně pomůže. Jediné, na co můžete zůstat sami je pak výběr onoho jména pro vašeho psího miláčka. I když možná....v zoomix chovatelských potřebách vám třeba rádi dají tipy na fantastická psí jména. Poslední slovo však máte vy! Pejsek původně jen vepsaný na nákupní lístek se tak může proměnit v reálného přítele na celý život!

Back to top